Wspieraj nas

Portal KulturaDobra pl jest – póki co – jedynym serwisem w obszarze polskiego Internetu, którego główne zadanie i misja polega na ocenie poszczególnych filmów i seriali w świetle ich zgodności z zasadami chrześcijańskiej wiary i moralności. Jednocześnie naszym szczególnym pragnieniem jest to, by z morza bogatej oferty filmowej, pośród której dużą część stanowią rzeczy bezwartościowe i szkodliwe, wyławiać oraz polecać chrześcijańskim rodzinom, te spośród filmów, które będą mogły stanowić dla nich źródło zachęty, inspiracji, zbudowania i godziwej rozrywki.

Niestety jednak; odpowiedzialne, regularne i profesjonalne prowadzenie portalu KulturaDobra.pl wymaga pewnych finansowych nakładów na jego rzecz, których my, jako jego redaktorzy, nie jesteśmy w stanie sami ponieść. Takimi kosztami są np. opłacanie domeny, pobytu na serwerze, dostęp do pojawiących się na rynku nowości filmowych, reklama portalu. Poza tym rzetelna i regularna praca nad publikowanymi w naszym serwisie treściami oraz jego promocją wymaga poświęcania w przeciągu niemal każdego dnia co najmniej kilku godzin swej życiowej aktywności.

Z powyższych względów zwracamy się do naszych szanownych Czytelników o udzielenie finansowego wsparcia na rzecz istnienia i rozwoju portalu KulturaDobra.pl. Z góry dziękujemy za każdy datek poczyniony na ów cel.

Mirosław Salwowski, redaktor naczelny portalu KulturaDobra.pl
Marzena Salwowska, z-ca redaktora naczelnego portalu KulturaDobra.pl

Wszelkie tego rodzaju wpłaty można dokonywać na poniższy numer konta bankowego:

22 1140 2004 0000 3402 4023 1523
Mirosław Salwowski, Toruń